Program TRIKRÁT VIAC STAROSTLIVOSTI NA 7 ROKOV


Kúpiť si nové vozidlo so 7 ročnou zárukou je snom každého majiteľa a presne to teraz ponúka MG zákazníkom na trhoch strednej a východnej Európy.

TRIKRÁT VIAC STAROSTLIVOSTI NA 7 ROKOV je kombinovaná ponuka, ktorá zahŕňa

  • 7 rokov továrenskej záruky
  • 7 rokov asistenčnej služby
  • 7 rokov záruky na neprehrdzavenie karosérie teraz vrátane ročnej kontroly karosérie zadarmo po dobu 7 rokov

 

MG je ikonická značka so storočnou históriou a je tiež najrýchlejšie rastúcou značkou na európskom trhu so 118 000 predanými vozidlami v prvej polovici roku 2023.

Či už si naši zákazníci plánujú kúpiť najnovší elektromobil pre firmu, alebo pohodlné rodinné SUV, bezpečnosť a spoľahlivosť sú jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere vozidla.

Inovatívny prístup značky MG v tejto oblasti spočíva v rozšírení už existujúcej továrenskej záruky na 7 rokov alebo 150 000 km o dve ďalšie ponuky, ktoré zaistia, že vodiči MG sa budú môcť na cestách kedykoľvek a kdekoľvek cítiť bezpečne a s vedomím, že o nich bude vždy dobre postarané.

Naša značková 7-ročná asistenčná služba zahŕňa bezplatné volanie do call centra a odťah k najbližšiemu predajcovi MG kdekoľvek v Európe a 7-ročná záruka na neprehrdzavenie karosérie teraz navyše zahŕňa ročné kontroly karosérie vozidla zadarmo po dobu 7 rokov.

„Naším cieľom je ponúknuť všetkým majiteľom MG jedinečný zážitok z bezpečnej jazdy. Nový program TRIKRÁT VIAC STAROSTLIVOSTI NA 7 ROKOV znamená našu dôveru v kvalitu a prémiovú technológiu našich vozidiel a chceme, aby sa na svoje vozidlá plne spoľahli aj naši zákazníci. So všetkými starosťami a neistotou dnešnej doby môže byť ich vozidlo tým, o čo sa nikdy nemusí starať," hovorí Roman Petrík, Brand Managing Director MG Motor SK .

Povedomie o značke MG je už teraz výnimočné a ďalej sa zlepšuje, pretože dostupnosť a inovácia idú ruka v ruke na ceste MG stať sa poprednou prémiovou značkou v regióne.

Programy TRIKRÁT VIAC STAROSTLIVOSTI NA 7 ROKOV sú zákazníkom MG k dispozícii od septembra 2023 v Poľsku, Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvátsku, Srbsku, Čiernej Hore, Severnej Macedónii, Grécku, Rumunsku a samozrejme aj na Slovensku.